بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین و مقررات سایت

استفاده شما از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

جهت دسترسی به جلسات درسی بایستی حتماً عضو سایت شده و همچنین شهریه هر درس را از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی پرداخت کرده باشید.

با پرداخت مبلغ هر درس بلافاصله شما در آن درس ثبت نام می‌شوید. 

پرداخت شهریه دروس، بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

این پایگاه اینترنتی هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت ما باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

حفظ حریم خصوصی:

این پایگاه به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فناوری‌ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

مالکیت معنوی محتويات این پایگاه شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به حوزه طرح آموزش نیمه حضوری علوم حوزوی مصباح می‌باشد.

سیاست‌های مالی:

در صورتي كه پرداخت موفقی صورت گرفته باشد ولی درس برای کاربر باز نشود پس از پیگیری موضوع و احراز مساله، درس بصورت دستی توسط اپراتور برای کاربر باز خواهد شد.

شهریه هر درس بر مبنای ذیل محاسبه می‌گردد:

1- تعداد جلسات درسی 

2-صوتی یا تصویری بودن درس

3- هزینه‌های تولید آن درس.


Last modified: Wednesday, 22 Ordibehesht 1400, 4:07 PM